sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Max Color Bitúmen farba na ochranu podvozku, čierna, 500 ml
Mako color
Max Color Bitúmen farba na ochranu podvozku, čierna, 500 ml
Kód: 2503677
Kód dod.: 303210
EAN: 4029534642476
 
9.04 EUR
9.05 EUR
18.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Max Color, ideálny k rýchlej, u použitia na ťažko prístupných miestach ako sú blatníky, nadkolia, spodky automobilov apod. konzervuje a chráni proti vode, soľiam, kamienkom a korózii.
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9595 zeleň smaragd, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9595 zeleň smaragd, 150 ml
Kód: 2504246
Kód dod.: 121277
EAN: 4015962107786
 
6.15 EUR
41EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak je určený pre drobné, stredné a väčšie opravy, má dobrý rozliv, vysoký podiel pevných látok, vydatný, rýchlo zasychá, je odolný voči škrabancom a poveternostným vplyvom, neobsahuje freóny a ťažké kovy (olovo, kadmium, chróm).
Mako Komfort lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 7 dní, do 60 °C, 38 mm × 50 m
Mako color
Mako Komfort lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 7 dní, do 60 °C, 38 mm × 50 m
Kód: 2504919
Kód dod.: 564856
EAN: 8592884004035
 
3.03 EUR
0.06EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mako Color lepiaca zakrývacia páska lepí 7 dní, vhodná do max 60 °C, rozměry šírka 19 mm a dĺžka 50 metrov. Papierové lepiace pásky vhodné pre maliarov a lakovníkov. Pásky je možné odlepiť bez zanechania lepidla.
Auto-K Racing, zinková farba v spreji, šedá, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing, zinková farba v spreji, šedá, 400 ml
Kód: 2503628
Kód dod.: 101190
EAN: 4015962156043
100%
11.46 EUR
11.47 EUR
28.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zinkový sprej auto k racing je vysoko účinný, metalický, antikorózny základný a vrchný náter na báze zinku.
Mako Standard páska textilná na opravy, strieborná, 48 mm × 10 m
Mako color
Mako Standard páska textilná na opravy, strieborná, 48 mm × 10 m
Kód: 2505026
Kód dod.: 566116
EAN: 8592884004783
 
1.69 EUR
0.17EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na upevňovanie, utesnenie, viazanie apod., možno použiť v interiéri aj exteriéri, ideálna na domácnosť, dielňu, veľmi odolná voči poveternostným vplyvom, pretrhnutiu a stárnutiu, vysoká priľnavosť k väčšine povrchov, silne lepiaca, rukou ľahko odtrhnuteľná.
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9102 strieborná diamant, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9102 strieborná diamant, 150 ml
Kód: 2504219
Kód dod.: 121239
EAN: 4015962107601
 
6.15 EUR
41EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak je určený na drobné, stredné a väčšie opravy, má dobrý rozliv, vysoký podiel pevných látok, vydatný, rýchlo zasychá, je odolný voči škrabancom a poveternostným vplyvom, neobsahuje freóny a ťažké kovy (olovo, kadmium, chróm).
Mako tkaná zakrývacia lepiaca páska, lepí 7 dní, 38 mm × 33 m
Mako color
Mako tkaná zakrývacia lepiaca páska, lepí 7 dní, 38 mm × 33 m
Kód: 2505027
Kód dod.: 565120
EAN: 8592884006527
 
7.01 EUR
0.21EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre oblepovacie a zakrývacie práce v exteriéri aj interiéri, odstrániteľná bez stôp do 14 dní, vynikajúca priľnavosť, na drsné alebo hrubé povrchy, extra silné lepidlo, odolná poveternostným vplyvom a UV žiareniu, extra odolná vode.
Kwasny Auto-K Color Škoda, originálny autolak v spreji, 8290 červená romantická, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, originálny autolak v spreji, 8290 červená romantická, 150 ml
Kód: 2504235
Kód dod.: 121233
EAN: 4015962107557
 
5.58 EUR
37.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak je určený pre drobné, stredné a väčšie opravy, má dobrý rozliv, vysoký podiel pevných látok, výdatný, rýchlo zasychá, je odolný proti škrabancom a poveternostným vplyvom, neobsahuje freóny a ťažké kovy (olovo, kadmium, chróm).
Mako Komfort lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 7 dní, do 60 °C, 25 mm × 50 m
Mako color
Mako Komfort lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 7 dní, do 60 °C, 25 mm × 50 m
Kód: 2504917
Kód dod.: 564852
EAN: 8592884004011
 
2.12 EUR
0.04EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mako Color lepiaca zakrývacia páska lepí 7 dní, vhodná do max 60 °C, rozměry šířka 19 mm a délka 50 metrov. Papierové lepiace pásky vhodné pre maliarov a lakýrnikov. Pásky je možné odlepiť bez zanechania lepidla.
Kwasny Auto-K Color Škoda, originálny autolak v spreji, 0199 čierna, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, originálny autolak v spreji, 0199 čierna, 150 ml
Kód: 2504220
Kód dod.: 121128
EAN: 4015962107014
 
5.58 EUR
37.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak je určený pre drobné, stredné a väčšie opravy, má dobrý rozliv, vysoký podiel pevných látok, výdatný, rýchlo zasychá, je odolný proti škrabancom a poveternostným vplyvom, neobsahuje freóny a ťažké kovy (olovo, kadmium, chróm).
AKCE
Mako univerzálny odlamovací nôž, 18 mm
Mako color
Mako univerzálny odlamovací nôž, 18 mm
Kód: 2502996
Kód dod.: 560905
EAN: 4002168081521
 
0.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny ostrý lámací nôž Mako Color. Šírka čepele 18 mm.
Mako brusný špalík korek, 100 × 40 × 60 mm
Mako color
Mako brusný špalík korek, 100 × 40 × 60 mm
Kód: 2503392
Kód dod.: 555191
EAN: 4002168818851
 
3.54 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mako Color brusný špalík korek o rozmeroch 100 × 40 × 60 mm, lisovaný prírodný korek, zaoblené rohy, na brúsenie rovných a zaoblených plôch.
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9770 cayenne metalíza, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9770 cayenne metalíza, 150 ml
Kód: 2504260
Kód dod.: 121227
EAN: 4015962107823
 
6.15 EUR
41EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak je určený pre drobné, stredné a väčšie opravy, má dobrý rozliv, vysoký podiel pevných látok, vydatný, rýchlo zasychá, je odolný proti škrabancom a poveternostným vplyvom, neobsahuje freóny a ťažké kovy (olovo, kadmium, chróm).
Mako nerezová maliarska špachtľa 50 mm
Mako color
Mako nerezová maliarska špachtľa 50 mm
Kód: 2503041
Kód dod.: 560275
EAN: 4002168810251
 
3.11 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mako maliarska špachtľa nerezová o šírke 50 mm. Vhodná pre špachtlovanie malých škár, rých a otvorov.
CQ fólie exteriérová s textilnou páskou, 140 cm x 20 m
Mako color
CQ fólie exteriérová s textilnou páskou, 140 cm x 20 m
Kód: 2506227
Kód dod.: 569912
EAN: 8592884000099
 
5.15 EUR
0.26EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitná CQ zakrývacia páska vhodná do exteriéru.
Max Color odstraňovač starých nátěrů ve spreji, 400 ml
Mako color
Max Color odstraňovač starých nátěrů ve spreji, 400 ml
Kód: 2503679
Kód dod.: 470211
EAN: 4029534642605
 
10.04 EUR
25.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitný a razantný odstraňovač starých náterov z materiálov ako je sklo, keramika, drevo, kov atď.
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9885 červená hotchilli, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9885 červená hotchilli, 150 ml
Kód: 2504252
Kód dod.: 121289
EAN: 4015962107847
 
6.15 EUR
41EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak je určený pre drobné, stredné a väčšie opravy, má dobrý rozliv, vysoký podiel pevných látok, výdatný, rýchlo zasychá, je odolný proti škrabancom a poveternostným vplyvom, neobsahuje freóny a ťažké kovy (olovo, kadmium, chróm).
Max Color žiaruvzdorná farba 300 °C, čierna, 400 ml
Mako color
Max Color žiaruvzdorná farba 300 °C, čierna, 400 ml
Kód: 2503397
Kód dod.: 103294
EAN: 4009506016146
 
11.46 EUR
28.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tepelne odolné pri konštantných teplotách až do 300 °C. Žiaruvzdorná farba v spreji odolá teplote až 650 °C, ideálne sa hodí na grily, výfuky alebo oblasti motora.
AKCE
Max Color značkovací sprej, zelená, 500 ml
Mako color
Max Color značkovací sprej, zelená, 500 ml
Kód: 2503402
Kód dod.: 106356
EAN: 8592884002765
 
6.01 EUR
6.02 EUR
12.02EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna kombinácia pojív. Použitie na stavbách, pri výkopových prácach, v lesnom priemysle. Extrémne rýchla doba schnutia ( cca 2-3 min.), výborná krycia schopnosť, odolnosť proti vode a poveternostným vplyvom.
Auto-K Racing farba na brzdy na prasiatka, červená, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing farba na brzdy na prasiatka, červená, 400 ml
Kód: 2503629
Kód dod.: 303194
EAN: 4015962156210
 
12.94 EUR
32.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na BRZDY lak v spreji na brzdové strmene auto k racing umožní efektné nástreky vo viditeľnej časti bŕzd bez veľkej časovej náročnosti, brzdové strmene a ďalšie diely sú voči diskom kontrastné, zvyšujú hodnotu a poskytujú "pretekársky vzhľad".
Mako plastová nádoba na farbu, objem 500 ml
Mako color
Mako plastová nádoba na farbu, objem 500 ml
Kód: 2505726
Kód dod.: 552801
EAN: 4002168814518
 
2.85 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nádoba na farbu vhodná nielen na miešacie práce, objem 500 ml. Nádobu na farbu využijete pri natieraní štetcom. Výhodou je možnosť uchytenia štetca v plastovom držiaku a uzavretie nádoby viečkom po dokončení prác.
Max Color striekací tmel v spreji šedý, 150 ml
Mako color
Max Color striekací tmel v spreji šedý, 150 ml
Kód: 2504584
Kód dod.: 100117
EAN: 4015962109841
 
5.84 EUR
38.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Max color striekací tmel sprej na všetky podklady ako je staré lakovanie, hliník, železo, oceľ atď. Vhodný ako ideálny prostriedok medzi polyesterovým tmelom a konečnou farbou.
Mako zakrývacia stavebná PVC lepiaca páska, štukatérska, lepí 6 týždňov, šírka 38 mm, dĺžka 33 m
Mako color
Mako zakrývacia stavebná PVC lepiaca páska, štukatérska, lepí 6 týždňov, šírka 38 mm, dĺžka 33 m
Kód: 2505030
Kód dod.: 565138
EAN: 8592884004103
 
5.15 EUR
0.16EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Perforovaná pre oblepovacie a zakrývacie práce v exteriéri i interiéri, odstrániteľná bez stôp do 6-tich týždňov, vynikajúca priľnavosť, na hladké povrchy, extra silné lepidlo, odolná poveternostným vplyvom a UV žiareniu, teplotne odolná do 70 °C
Mako Basic lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 3 dni, do 60 °C, 38 mm × 50 m
Mako color
Mako Basic lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 3 dni, do 60 °C, 38 mm × 50 m
Kód: 2500666
Kód dod.: 564806
EAN: 8592884004844
 
2.12 EUR
0.04EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lepiaca zakrývacia páska, ktorá kvalitne drží tri dni. Vhodná pre maliarske práce. Ideálna pre jednodenné zakrývanie. Vďaka obmedzenej dobe lepenia nehrozí pri odstraňovaní narušenie pôvodnej maľby.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.